Únor 2010

Blogerka měsíce-Terka Holíková

26. února 2010 v 14:12 | princes-denča |  Blogerka měsíce
Ahojky tak hlasování je u konce a blogerkou měsíce je terka holíková takže já do pondělí edu k babičce ale pak o ní se budu snažit napsat co nejvíce informací...A jak budete trávit prázdniny vy? Já budu u babičky a pak doma.....Jak se máte co škola? U mě škola super měli jsme jenom 4 hodiny a pak jsme psali test z matiky....Bylo to super....tedka dělám design pro ladyvanilku doufám že se bude líbít....pp

Trapárna!

25. února 2010 v 16:54 | princes-denča |  Black list!
i když to není prostě moje věc...Ale!!!
Ale prostě dneska jsem se lša jako vždy podívat na blog www.ladyvanilka.blog.cz a prostě čtu si články a pak se jdu podívat na ostatní blogy atd..Najedu na blog www.andiiisekk.blog.cz a co vidím uplně ale uplně stejný článek jako u lady vanilky...jenom se podívejte:
lady vanilka ho měla 1.:http://ladyvanilka.blog.cz/1002/diskuze-co-se-ti-tu-nelibi
A andiiisekk ho zkopírovala:http://andiiisekk.blog.cz/1002/diskuze-co-se-ti-tu-nelibi
Ale jako já vím proč jsem se tam zapsala...Ona fakt kopíruje jednou jsem jí tam napsala hnusnej koment a ona mě zablokla! Je toto možný????? Fakt jsem si myslela že je to autorský blog! I když ona to tvrdí aji v jednom člán ku že nekopíruje beze zdroje..Ona fakt není normální! Já nesnáším takový lidi a tedka udelala i petici na to že VeverQa kopčí to je fakt ale ****!
5eknu ti to jednoduše pokud tohle čteš:

Jsi největší trapák světa!Nemáš svůj mozek nebo co????


Blogerka měsíce

24. února 2010 v 20:40 | princes-denča |  Blogerka měsíce
Ahojky tak teďka přemejšlím co přidat a tak mě napadlo že přidám něco s blogama....Napdalo mě že bych tu mohla udělat blogerku měsíce.Každý měsíc zvolím jinačí slečnu co má o sobě blog a budu s ní dělat rozhovory atd......Myslíte že je to dobrej nápad? Mě se zdá že aji jo....Hlasujte v anketě kdo by měl bejt blogerkou na tento měsíc.....

Petice proti andiiisekk.blog.cz

24. února 2010 v 19:15 | princes-denča |  Diskuze
možná je to něčí SB ale mě se to fakt nezdá že by jenopm tak jako ze srandy kopčila chce mejt velkou návštěvnost tak kdyby něco SB promiňte že jsem se přidala do petice....prominte

Výtvor 0.1

24. února 2010 v 18:30 | princes-denča |  Výtvory pro mě
tento výtvor pro mě udělala jedna super holčina. Mocinky jí za to děkuji...

Fotka 0.4

23. února 2010 v 17:23 | princes-denča |  fotk moje
Tak teďka nějak přemejšlím co sem dám a najednou mě napadne že můžu zkusit vyretouchovat si fotku...No tak a tady máte výsledek...

před
po:
Fotka 0.3

23. února 2010 v 16:29 | princes-denča |  fotk moje

Výtvory pro mě

23. února 2010 v 15:25 | princes-denča |  Výtvory pro mě
Ahojky máš pro mě nějaký výtvor a chceš abych ho zveřejnila?Tak neváhej a pošli mi ho na meil srdickomontacek@seznam.cz . Budu ti za to moc vděčná..pp

New design!

23. února 2010 v 13:33 | princes-denča
Ahojky je tu new design....Mě se mocinky líbí udělala mi ho bezva holčina...Jak se líbí Vám?Napiš svůj názor ve slušné formě..pp

Kontak na mě

23. února 2010 v 12:21 | princes-denča |  Kontakt
Ahojky dávám Vám sem kontakt na mě tak kdo bude chtít ať si mě přidá nebo mi jenom napíše pp...

ICQ: 622743552

E-mail: srdickomontacek@seznam.cz

Skype: montacek3


Diplomek pro SB

23. února 2010 v 11:52
A tady má diplomek za spřítelení DéŇa:

Diskuze Anti blogy...

23. února 2010 v 11:19 Diskuze
Ahojky v tomot článku by chtěla napsat svůj názor na anti blogy....
Anti blogy mě nevadí a neodsuzuji je....Anto blogy vznikají tak že někdo nemá nějakou osobu rád a přitom ji jetě ani nepoznal(podíval se třeba na její fotku a hned si řekl ta je hnusná na myšlená kravka a založil o ní antiblog)a místo toho aby se s ním seznámil a poznal ho blíž tak musí být zajímavý a musí být jinačí než ostatní.Ovšem hledat hcyby na fotkách nebo dělat různé hnusárny s fotkama je opravdu hnusné a to potom ten blogař nebo blogařka závidí.našla jsem pár anti blogů na Terku Holíkovou nebo i Červenou...nechápu jak to někdo mohl udělat a ještě nezjistil jaké to jsou prima holčiny....Tak Vám sem dávám ty anti blogy:
http://anti-dilina-t.blog.cz/
Víc jsem jich zatím něnašla kdyby někdo nějaký měl tak mi napiště...

Diary 0.1

23. února 2010 v 10:53 Diary
Ahojky..Tak dneska nejsem ve škole protože jsem byla u doktorky(mám něco s kolenem) byla jsem na rentgenu(super)!Ale bohužel zítra už musím do školy...Dneska se budu muset učit takže toho asi moc nepřidám ale jinak mám na Vás otázku:Neudělal by mi někdo design?Mocinky Vás o to prosím...Kdyby jo tak se ozvěte do komentářů..pp

Fotka 0.2

23. února 2010 v 10:46 fotk moje

Rozhovor 0.1

22. února 2010 v 20:26 Rozhovory
Ahojky tak jsem udělala rozhovor s milou holčinou je mocinky sympatická...

[20:18] já:Ahojky
[20:18] <*TeReSs*<3 ˇđ :-*: ¨cauky
[20:18] já: jakpak je?
[20:18] <*TeReSs*<3 ˇđ :-*: fajn.. akorát nestíhám
[20:18] já: kolikátej máš www.te-rez-ka.blog.cz blog? A jsi spokojená se svou návštěvností?
[20:19] <*TeReSs*<3 ˇđ :-*: Asi 2 blog . Ano jsem velmi spokojená :-) Myslím , že někdy až 500 lidí za den , je dost :-)
[20:20] já: a jak by ses představila těm co tě ještě neznají?
[20:21] <*TeReSs*<3 ˇđ :-*: Jmenuji se Teres Holíková,je mi 13 let a bydlím ve Zlíně. Mám svůj blog o sobě → http://te-rez-ka.blog.cz . Vypadam povrchne , ale nesudte mne podle fotek , a raději mně poznejte než mně začnete nadavat :-)
[20:22] já: dobře.....a jak dlouho máš asi ten blog?
[20:22] <*TeReSs*<3 ˇđ :-*: 4 mesíce nebo 5
[20:22] já: aha tak to je dost...děkuji za rozhovor a jinak přeji hodně štěstí s blogem...
[20:23] <*TeReSs*<3 ˇđ :-*: Též děkuji papa :-)
Je to mocinky milá slečna....

Chceš spřátelit?

22. února 2010 v 19:06
Chceš spřátelit blog ? Tak do komentářů vyplň tenhle formulář :

1) Ahoj
2) Blog - adresa
3) o čem blog je
4) Tvůj nick
5) co chceš na diplom
6) připadně tvojí ikonku ;)


Barbie style 0.1

22. února 2010 v 19:02 Barbie style
Tady je něco co by měla splňovat každá barbie...
♥ Upravné nehty- středně dlouhé, s francouzkou manikúrou ( nebo jen průhledným, zlatavým zkrátka pastelovým lakem ovšem ne do barev: zelená černá atd!!..)
♥ Zdravé vlasy- bez lupů, suchých konečků, mastné pokožky hlavy.. Nemusí být blond barva! Barbie styl neudává povinnost ničit si vlasy kysličníkem! Proto klidně barbie můžou být i zrzky..
♥ Společenské chování, výborné výsledky ve škole, slušný slovník.
♥ Pěkná postava, není nutné aby byla opálená sluncem-známe samoopalováky, takže ty peníze klidně obětujeme do umělého sluníčka.
♥ Zdravá strava.
♥ Vždy upravená-nikdy ne rozcuchané vlasy, zmuchlané oblečení. Není podmínkou mít něco růžového na sobě, ale ve vašem šatníku panuje ve většině oblečení růžová. Spíš je kladen důraz na srpávné zvolení střihu oblečení, perfektní kombinovanost.
♥ Znalost jazyků, znalost módních značek, návrhářů.. POZOR! Není potřeba nakupovat značkové oblečení, protože to není barbie ale trochu shampoo styl!
♥ Kosmetika- perfektní a bezchybný make-up..Většina pěněz vkládána právě do kosmetiky a oblečení. Pěstění pleti a těla. Znalost a používání kvalitních kosmetických značek. (avon, oriflame)
♥ Vnímat styl barbie jako součást života- žádné pozérství!


A teď několik tipů, jak hned okolí zareaguje, že jste barbie: čelenky, minisukně, doplňky, balerínky..atd...
Mnoho lidí se domnívá, že barbie se řídí určitými pravidly..ale pravdila má barbie v sobě! tím je myšleno, že barbie neposlouchá např. satanismus, emo hudbu, ale klidně si poslechne ráda kromě slaďáckého popu a popu i hip hop či r´n´b.

Fotka 0.1

22. února 2010 v 18:56 | princes-denča |  fotk moje
Ahojíííky....Dávám Vám sem asi nejnovější fotku..A ještě se Vás chci zeptat chcete tu chat? Pokud ano s radostí ho tu udělám.